Ook in Almelo zitten veel mensen gedwongen achter de geraniums door een mobiliteitsprobleem. Dit kan leiden tot eenzaamheid.  Er is weinig echt geschikt vervoersaanbod voor bijvoorbeeld minder mobiele ouderen die geen WMO-indicatie hebben. Mede hierdoor komen veel mensen in een isolement waardoor zij  minder plezier in het leven ervaren. 

ANWB AutoMaatje  biedt mensen de gelegenheid weer deel te nemen aan het maatschappelijk leven. Als vrijwilliger vervoert u met uw eigen auto, tegen een kleine kilometervergoeding, minder mobiele plaatsgenoten. 

Wilt u een AutoMaatje worden voor minder mobiele plaatsgenoten?
Meld u dan uiterlijk 12 februari aan voor de voorlichtingsbijeenkomst voor vrijwilligers 
op donderdag 14 februari van 13.00 tot 14.00 uur (waarschijnlijk) bij Almelo Sociaal, Grotestraat 174, 7606 CZ Almelo

Tel : 0546-708582 of 06-13198246   (Ook voor meer informatie)
Mail: automaatje@almelosociaal.nl Vermeld voor- en achternaam, mobiel nummer en e-mailadres.