Burgemeester Gerritsen overhandigt Kerstbox van het Nationaal Ouderen Fonds.

Al zeventien jaar organiseert het Nationaal Ouderen Fonds samen met het Theaterhotel Almelo kerstdiners voor ouderen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. De OVA werkt daar graag aan mee. Het is een uitje dat voor velen een waardevolle en gezellige ontmoeting is.

Helaas gooit het Coronavirus dit jaar roet in het eten. Als alternatief ontvangen 100 ouderen in Almelo een feestelijke kerstbox. Vrijwilligers van de Ouderen Vereniging Almelo (OVA) zorgen er voor dat de pakketten veilig bij de ouderen bezorgd worden. Ze worden daarbij geholpen door burgemeester Arjen Gerritsen. In de Castelloflat reikt hij pakketten uit aan ouderen om hen op deze manier een hart onder de riem te steken.

Bekijk hier een filmpje van AaVisie¬†en ook de foto’s hieronder: