Oproep voor Minister voor Ouderen en Maatschappij.

In nieuwsbrief nr. 25 hebben wij meegedeeld dat NVOG tezamen met de KNVG heeft besloten mee te doen aan het project over langdurige zorg voor ouderen. Op vrijdag 14 juli is hierover een persbericht verzonden (zie download onderaan dit bericht).

In het persbericht pleit de Patiëntenfederatie Nederland samen met ouderen organisaties, mantelzorgers en zorgaanbieders voor een coördinerende minister van ouderen en maatschappij.

In een uitzending van Achter het Nieuws is hieraan o.a. aandacht besteed. De deelnemers aan het project werden in de uitzending niet genoemd, wél dat de ouderenorganisatie hieraan ook deelnemen. Wij houden u op de hoogte van de voorgang van dit project.

Persbericht NPF (.pdf)

Extra nieuwsbrief AVI.

AVI (Aandacht Voor Iedereen) heeft deze maand een extra nieuwsbrief uitgebracht. U kunt de nieuwsbrief hier bekijken.