OVA-lid de heer Ab Gietelink stuurde enkele maanden geleden een brief aan de Russische president Vladimir Poetin. Daarin uit hij zijn zorgen over een aantal belangrijke zaken, waaronder de verhoudingen tussen het westen en Rusland. “Ik zet me al heel lang in voor vrede.” Blijkbaar viel de brief in goede aarde bij de belangrijkste man in Rusland, want na het versturen kreeg Albert een telefoontje van de Russische ambassadeur in Den Haag. De president zou hoogstpersoonlijk de opdracht hebben gegeven contact te zoeken met de Almeloër. Gietelink kreeg een Russische onderscheiding en hij gaf een midwinterhoorn terug.

Ab Gietelink met Russische onderscheiding. Naast hem OVA-bestuurslid Cobi Noordhoff, aanwezig vanuit de “Ambassade van Vrede” Almelo.

Bekijk berichten hierover:

Tubantia 

RTVOost

Hart van Nederland