Praamvaren voor minder mobiele personen

Schuitje varen….

 Op zaterdag 8 en zondag 9 juli a.s. is er weer een Havenfestival in Almelo. Almelo Events stelt ouderen, die minder goed ter been zijn, in de gelegenheid hieraan deel te kunnen nemen en tevens een gratis boottochtje te maken. Ouderen die van dit aanbod gebruik willen maken worden gratis van huis opgehaald en teruggebracht door Taxibedrijf Brookhuis.

Als u gebruik wilt maken van deze service kunt u zich per mail melden bij: cobinoordhoff@gmail.com. U krijgt dan meer informatie van de organisatie.

Bij aanmelding graag vermelden:

0  naam, adres, telefoonnummer

0  wel of niet gebruik makend van rolstoel of rollator.

Aangezien de rolstoel niet mee kan op de boot moeten deelnemers zelfstandig (event. met hulp) uit de rolstoel op de boot kunnen komen.

 

Meer berichten