Zet een spelletje of puzzel op tafel!

Bij de Speelgoedbank hebben we veel puzzels en bordspellen. Wij stellen ze beschikbaar aan mensen om het thuiszitten wat makkelijker door te komen. Dit geldt niet alleen voor kinderen maar voor iedereen! Heeft u kinderen, bent u alleen of samen met een partner en wilt u wat te doen hebben? Neem dan contact op. Wij zijn momenteel alleen op afspraak open, maar we kunnen ook regelen dat puzzels en/of spelletjes bij de voordeur worden afgeleverd.

Bel, app of mail ons voor meer informatie. Telefoonnummer 06 – 87 23 21 56. Mail info@speelgoedbank-almelo.nl.

Tot 28 april alleen op afspraak

Tot 28 april moeten wij helaas op afspraak gaan werken. Dit voor de gezondheid van onze bezoekers, kinderen en vrijwilligers. Maar wij snappen dat de behoefte aan speelgoed blijft. Wil je speelgoed ophalen? Bel of app naar 06-87232156, mail naar info@speelgoedbank-almelo.nl of stuur een pb en dan maken we een afspraak.